Podziel się tym w mediach społecznościowych

Wyniki II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Projekt pt. „Co chciałbym zmienić w Polsce – prawo, administracja i ekonomia”.

Jury II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu na projekt pt. „Co chciałbym zmienić w Polsce – prawo administracja i ekonomia”<< w roku akademickim 2018/2019, którego obradom przewodniczył prof. dr hab. Andrzej Piasecki, postanowiło przyznać:

⇒„Indeks” na kierunek Prawo dla Michała Ciesielki, ucznia I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałem Dwujęzycznym im. J. Długosza w Nowym Sączu, za pracę pt. „Cyniczna rozprawa o prawie polskim” (opiekun: Aneta Grabowska).

⇒„Indeks” na kierunek Administracja dla Weroniki Łopczyńskiej, uczennicy Liceum Ogólnokształcącego im. J. Matejki w Wieliczce, za pracę pt. „Chciałabym, żeby Polska w pełni wykorzystywała technologie informatyczne w życiu społecznym obywateli” (opiekun: Dorota Czajowska).

⇒„Indeks” na kierunek Ekonomia społeczna dla Jakuba Brandenburga, ucznia I Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich, nt. „Sprawniejszego i wydajniejszego państwa, ułatwiającego życie obywatelom” (opiekun: Małgorzata Bieńkowska – Dębska).

Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w czasie uroczystego Absolutorium dnia 15  czerwca 2019 roku, w budynku głównym Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, ul. Podchorążych 2. Na uroczystość serdecznie zapraszamy również nauczycieli i opiekunów merytorycznych.