Podziel się tym w mediach społecznościowych

 

 

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy

Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci obecną sytuacją u naszych ukraińskich sąsiadów, a ogrom nieszczęścia jest porażający. W dramatycznej sytuacji znalazły się miliony osób, ale dramat dotyczy także dziesiątek tysięcy zwierząt na Ukrainie. Wiemy, że społeczność uniwersytecka nie pozostaje obojętni na cierpienia naszych zwierzęcych towarzyszy i będziemy mogli liczyć na Państwa pomoc.

Jako organizatorzy i koordynatorzy, zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie prowadzonej na Uniwersytecie Pedagogicznym przez nas zbiórki karmy dla kotów, psów, gryzoni, a także innych domowych zwierząt, które zostały lub zostaną uratowane i wywiezione z Ukrainy.

Zbiórkę realizujemy w pokoju 270 (pokój Samorządu) na II piętrze budynku Uniwersytetu przy ul. Podchorążych 2, gdzie można osobiście przynosić karmę oraz inne niezbędne produkty (np. legowiska, transportery, kuwety, żwirek, przekąski, zabawki itp.), a prowadzona jest na rzecz akcji „Kynolodzy – Kynologom na Ukrainie” (https://www.facebook.com/groups/252074107105579). Zbiórkę rozpoczynamy 7 marca 2022r..

Podjęliśmy również współpracę ze sklepami zoologicznymi w najbliższej okolicy Uniwersytetu – mogą tam Państwo zakupić karmę i pozostawić ją w sklepie pod hasłem „UP dla Kynologów” lub zakupić przez Internet z dopiskiem „UP dla Kynologów”. Karma zostanie odebrana ze sklepu i przekazana koordynatorom akcji „Kynolodzy – Kynologom na Ukrainie”.

Adresy współpracujących z nami sklepów:

Zoo Nutrient Sklep zoologiczny, ul. Królewska 90 (www.wsprawiekarmy.pl)

Zwierz Sklep zoologiczny, ul. J. Lea 17A