KOŁO STUDENTÓW ADMINISTRACJI „USTAWKA”

Jesteśmy zupełnie nową organizacją w szeregach Uniwersytetu Pedagogicznego. Nasze koło zostało zarejestrowane w wakacje 2021 roku, dlatego wiele pracy, nauki, doświadczeń i zabawy przed nami, do której Was zapraszamy!

Nasza chwytliwa nazwa, została wymyślona przez jednego ze Studentów Założycieli, podczas luźniej dyskusji. I o to właśnie chodzi! Aby podczas – wydawać by się mogło – zwykłych rozmów, powstawały rzeczy wspaniałe. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcecie tworzyć „Ustawkę”.

Cele, które wyróżniliśmy w Statucie to: rozwijanie umiejętności pracy w grupie, przygotowanie członków koła do pracy zawodowej w Administracji, poszerzanie zainteresowań członków koła zgadnie z profilem studiów, umożliwienie wymiany doświadczeń między studentami i osobami z zewnątrz, promowanie badań naukowych oraz osiągnięć związanych z działalnością koła, samokształcenie wśród członków koła, integracja studentów i pracowników naukowych i nie tylko… Jak widać po naszej przewrotniej nazwie, nie do końca mamy zamiar trzymać się, sztywno założeń, ale w dobrym tego słowa znaczeniu Jak chcemy realizować projekt? Na przykład, podczas organizacji seminariów, konferencji, spotkań z gośćmi, wyjazdów naukowych i innych inicjatyw. Scenariusz, pozornie prosty i przewidywalny, ale na pewno będzie zaskakująco!

Ustaw się z nami i razem napiszmy historię !

Co zrobić, aby rozpocząć z nami przygodę? Wystarczy skontaktować się z nami przez e-mail lub wiadomość na naszym fanpage na Facebooku

https://www.facebook.com/ustawkaUP/

E-mail: ustawka@uken.krakow.pl

Facebook